HAKKIMIZDA

Cücenoğlu Hukuk Bürosu, yerel ve uluslararası şirketlere tam kapsamlı hukuk hizmeti veren saygın ve yenilikçi bir bürodur. Müvekkillerine en zorlu uluslararası işlemler ve karmaşık uyuşmazlıklar ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.

Cücenoğlu Hukuk Bürosu finans merkezi olan İstanbul, Levent’te bulunan ofisinde dinamik ekibinin yanısıra, dışardan da birçok saygın danışmanları ile birlikte, çeşitli hukuki alanlarda, güçlü bir hizmet sağlamaktadır. Özellikle Ankara ve İzmir’de olmak üzere, Türkiye genelinde işbirliğinde yardımcı olan uzman bir destek ağına sahiptir. Cücenoğlu Hukuk Bürosu, adalet, hakkaniyet, profesyonellik ve sürekli gelişme ile geniş yerel ve uluslararası ağı aracılığıyla, müvekkillerine yüksek kalitede hukuk hizmeti sağlamayı kendine amaçlamıştır.

Birleşme ve Devralmalar, Bankacılık ve Finans, Ticari, Enerji ve Madencilik, Gayrimenkul, İş Hukuku, Fikri Mülkiyet ve Davalar temel uygulama alanlarını teşkil etmekle birlikte, Yasalara Uygunluk Denetimi, Yeniden Yapılandırma ve Sözleşmeler Hukuku dahil olmak üzere diğer tüm özel hukuk konularında da kapsamlı faaliyetlerini yüksek kalitede sağlamakta, uluslararası ticari işlemler ve Türk Hukuku’nun uygulama alanı bulduğu her konuda uzmanlığa sahiptir.

Cücenoğlu Hukuk Bürosu uluslararası projelerde danışmanlık hizmeti vermenin yanı sıra, müvekkillerini farklı alanlardaki davalarda da temsil etmek için hizmetlerini genişleterek, bu yönde de kapsamlı faaliyet göstermekte, özel hukukun tüm alanlarında ve düzenlenmiş piyasalarda ilgili hukuki sorunlarda hizmet vermektedir. Cücenoğlu Hukuk Bürosu müvekkillerine yaratıcı, ticari yaklaşımlara uygun ve uluslararası standartlarda yüksek kaliteli avukatlık hizmeti vermeyi amaçlayarak faaliyet göstermekte olup, özellikle yaratıcı hukuki çözümlerin gerekli olduğu hukuki sorunlarda tercih edilen bir büro olmayı başarmıştır.

Cücenoğlu Hukuk Bürosu, müvekkilleri ile kurduğu iş ilişkisinde ve genel davranışlarında, meslek ilkeleri ve gerekliliklerini göz önünde tutmakta, bu doğrultuda Avukatlık Meslek İlkeleri, Türkiye Barolar Birliği’nce hazırlanan Reklam Yasağı Yönetmeliği ve diğer ilgili düzenlemelere uygun hareket etmektedir.

Nitekim meslek ilkeleri gereği müvekkillere ait her türlü bilgi gizli tutulmakta, hukuk kuralları ve kanunlar tarafından zorunlu kılınmadıkça veya müvekkil tarafından yetkilendirilmedikçe hiçbir bilgi ifşa edilmemektedir.

Müvekkillerin ticari sırları her zaman gizli tutulmak suretiyle, herhangi bir “menfaat çatışması”nın söz konusu olması halinde, mevcut durumun müvekkiller ile paylaşılması temel görevimizdir.