Cücenoğlu Hukuk Bürosu, her zaman temasa geçen yeni ve deneyimli avukatlarla ilgilenmekte ve kariyer alanında ilgilenenlere hukuki fırsatlar sunmaktadır. Cücenoğlu Hukuk Bürosu, yasal mükemmellik ile en son uygulama yönetimi araçlarını birleştirerek ilerleyen bir bürodur.

Cücenoğlu Hukuk Bürosu, stajyerler dahil olmak üzere, Türk ve yabancı adaylara açıktır. Yeni meslektaşlar, söz konusu adayın Büromuza nasıl katkıda bulunabileceği buna karşılık, Büromuzun da söz konusu adayın, kariyerinde, hedeflerine ulaşabilmesi için nasıl yardımcı olunabileceğini değerlendirmek suretiyle, seçilmektedir.

Adaylar için özellikle, aşağıda belirtilen hususlar aranmaktadır:

Rekabetçi bir çalışma ortamında çalışma arzusu
Mükemmel derecede yazılı ve sözlü İngilizce hakimiyeti (bir başka yabancı dil daha olması tercih edilmektedir)
Mükemmel iletişime sahip
Kişisel ve profesyonel olarak kendilerini geliştirmek isteyenler
Çözüm odaklı
Özgeçmiş gönderilirken, önceden alınmış bir TOEFL veya IELTS sınav sonucunun da belirtilmesi rica olunur. TOEFL için 260 puan veya daha yüksek ya da IELTS için 7.0 veya daha yüksek puan gerekmektedir.

Cücenoğlu Hukuku Bürosu’na yapılan başvurular periyodik olarak gözden geçirilmektedir. Eğer bizimle çalışmakla ilgileniyorsanız, özgeçmişinizi e-posta yoluyla ik@cucenoglu.av.tr adresine gönderebilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

Kariyer başvurusu için aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.